O mnie

Cześć! Nazywam się Ola. Moja pasja to podróżowaanie po świecie oraz nauka języków obcych. Jestem absolwentką filologii angielskiej i od ponad 10 lat uczę innych języka angielskiego 😊 Pracowałam jako nauczyciel w szkołach państwowych na wszystkich etapach edukacyjnych: przedszkole, podstawówka, gimnazjum, liceum oraz technikum. W tym czasie udało mi się zdobyć międzynarodowy certyfikat TEFL oraz uzyskać uprawnienia egzaminatora CKE (egzamin ósmoklasisty i matura z języka angielskiego), dlatego szczególnie specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów.

Kolejny etap w życiu nauczyciela – lekcje indywidualne

Tytuł "Najlepsi wśród nauczycieli angielskiego" w Oferteo na rok 2019, 2020, 2021

Po wielu latach pracy w szkołach ostatecznie postanowiłam pójść własną ścieżką zawodową i założyłam firmę skoncentrowaną na udzielaniu prywatnych lekcji angielskiego. Rozpoczęcie swojej działalności okazało się strzałem w dziesiątkę – moi uczniowie docenili naukę ze mną, co zaprocentowało w roku 2019, 2020 i 2021 zdobyciem tytułu ,,Najlepsi wśród nauczycieli języka angielskiego we Wrocławiu” w serwisie Oferteo.

Dlaczego zaczęłam tworzyć materiały do nauki języka angielskiego?

Zawsze lubiłam wymyślać własne ćwiczenia oraz gry językowe. Najwięcej radości daje mi udzielanie indywidualnych lekcji, ponieważ wtedy mogę przekazać swoją wiedzę uczniowi w sposób dopasowany do jego potrzeb z wykorzystaniem odpowiednich materiałów. Praca w szkole oraz kontakt ze środowiskiem anglojęzycznym uświadomił mi, że podręczniki nie zawsze zawierają same praktyczne rzeczy. W Internecie jest dużo ciekawych materiałów, ale niestety szybko się wyczerpują i potrzebujemy nowych, a czasem też brakuje czegoś idealnego. To właśnie dlatego zaczęłam tworzyć własne materiały skierowane głównie do nauczycieli oraz uczniów.

Zdobyte doświadczenie uświadomiło mi z jakimi problemami językowymi zmagają się uczniowie i jakie mają potrzeby oraz jakich pomysłów na lekcję potrzebuje zabiegany nauczyciel – jest to dla mnie ogromna inspiracja do wymyślania praktycznych pomocy edukacyjnych.

W moim sklepie internetowym zobaczysz szeroką gamę gotowych materiałów na konwersacje, egzamin ósmoklasisty, maturę i nie tylko. Czy znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie?

Sprawdź i przekonaj się sam! 😊

Ola

Opinie o mojej pracy

Ostatnie wpisy na blogu